Arhiv: Vabilo na 16. Zbor članov ZRS

Spoštovani!

Vabimo vas, da se nam pridružite na 16. Zboru članov Zbornice računovodskih servisov (ZRS), ki bo potekal 4. oktobra v kongresnem centru Thermana Laško. Zbor članov ZRS je vsako leto priložnost, da pregledamo dosežke preteklega leta ter izmenjamo mnenja in izkušnje. Predstavili bomo rezultate zanimivih projektov ZRS.

GZS - Zbornica računovodskih servisov šteje skoraj 500 članov, računovodskih servisov. Skupaj zmoremo več, kot če zastopamo interese posamično.

Osrednja tema zbora bo delo po omizjih, ki bodo obravnavala Upravljanje e-dokumentacije in eRačunov v računovodskih servisih. Upravni odbor ZRS je zaznal problem in zato pričel s pripravo smernic za pripravo dokumentov v različnih oblikah za izročitev stranki. Predstavljeni bodo tudi zaključki.

Predstavljena bo tudi izkušnja članice ZRS: Primer dobre prakse s skrajšanim delovnikom v Contall d.o.o. Nova Gorica.

Slogan letošnjega zbora je: »Pogled v prihodnost«.

Dogodek bomo zaključili z družabnim večerom.

Program zbora je v celoti objavljen na naši spletni strani:

Predstavniki medijev se lahko zbora udeležijo brezplačno.

Za več informacij o zboru in organizacijo intervjujev s predavatelji se obrnite na:

Polonca Podgoršek, direktorica GZS - Zbornica računovodskih servisov

Vljudno vabljeni!

Polonca Podgoršek                                                                                   Aleksander Štefanac

direktorica ZRS                                                                                          predsednik ZRS