Arhiv: Vabilo na 15. Zbor članov ZRS

Vabimo vas, da se nam pridružite na jubilejnem 15. Zboru članov Zbornice računovodskih servisov (ZRS), ki bo potekal 5. oktobra v kongresnem centru Thermana Laško. Zbor članov ZRS je vsako leto priložnost, da pregledamo dosežke preteklega leta ter izmenjamo mnenja in izkušnje. Predstavili bomo rezultate zanimivih projektov ZRS.

GZS - Zbornica računovodskih servisov šteje 500 članov, računovodskih servisov. Skupaj zmoremo več, kot če zastopamo interese posamično.

Osrednja tema zbora bo okrogla miza, ki bo obravnavala kvaliteto računovodske informacije. Uporaba kakovostnih računovodskih informacij v postopkih odločanja pripomore k sprejemanju pravilnejših odločitev in vodi k uspešnemu poslovanju. Osnovna naloga računovodske funkcije v podjetju je zagotavljati takšne informacije, ki bodo podprle odločitve poslovodstvu. Veselimo se zaključkov povabljenih govorcev okrogle mize.

Govorci (po abecednem vrstnem redu):

-        Peter Grum, v.d. generalnega direktorja FURS

-        mag. Mojca Kunšek, direktorica AJPES (zbiratelj podatkov in ponudnik bonitet)

-        dr. Matjaž Prusnik, predsednik Zveza RFR

-        Nataša Simčič, direktorica Kreditnih analiz pravnih in fizičnih oseb pri NLB d.d.

-        Aleksander Štefanac, predsednik Zbornice računovodskih servisov - moderator

-        Marija Tomc Muc, direktorica Biro Bonus d.o.o. in članica Upravnega odbora ZRS

Slogan letošnjega zbora je: »V koreninah je moč za rast«. Simbolno bomo zasadili drevo prihodnosti v parku Thermana Laško in na ta način naravi vrnili nekaj za ves porabljen papir pri opravljanju naše dejavnosti.

15. izvedbo dogodka bomo obeležili zvečer, ko nas bo zabaval Klemen Slakonja & Small band.

Program zbora je v celoti objavljen na naši spletni strani:

Predstavniki medijev se lahko zbora udeležijo brezplačno.

Za več informacij o zboru in organizacijo intervjujev s predavatelji se obrnite na:

Polonca Podgoršek, direktorica GZS - Zbornica računovodskih servisov

Vljudno vabljeni!

Polonca Podgoršek                                                                                   Aleksander Štefanac

direktorica ZRS                                                                                          predsednik ZRS