Arhiv: Vabilo na 26. Kongres izvajalcev računovodskih storitev

Spoštovani!

Vabimo vas, da se nam pridružite na 26. Kongresu izvajalcev računovodskih storitev, ki bo 10. in 11. oktobra potekal v kongresnem centru Thermana Laško.

Rdeča nit letošnjega kongresa je Računovodstvo smo Ljudje. Za kakovostno računovodsko storitev je ključen človeški dejavnik in je bistvenega pomena za uspešno sodelovanje s strankami ter uspešen kolektiv.

26. Kongres izvajalcev računovodskih storitev bosta v četrtek, 10. oktobra, ob 9.15 uri pozdravnim govorom otvorila Aleksander Štefanac, predsednik GZS-Zbornice računovodskih servisov in Vesna Nahtigal, generalna direktorica Gospodarske zbornice Slovenije.

Kongres izvajalcev računovodskih storitev je priložnost za izobraževanje, mreženje in izmenjavo dobrih praks med računovodskimi strokovnjaki ter posledično razvoj in dvig kakovosti računovodskih storitev.

Program kongresa je v celoti objavljen na naši spletni strani: https://kongres-zrs.gzs.si/vsebina/26-Kongres-IRS/Program-2024

Predstavniki medijev se lahko kongresa udeležijo brezplačno.

Za več informacij o kongresu in organizacijo intervjujev s predavatelji se obrnite na:

Polonca Podgoršek, direktorica GZS - Zbornica računovodskih servisov

e-pošta: zrs@gzs.si

Vljudno vabljeni!

Polonca Podgoršek                                                                                 Aleksander Štefanac

direktorica ZRS                                                                                        predsednik ZRS