Arhiv: Vabilo na okroglo mizo o digitalizaciji računovodskih storitev

Vljudno vas vabim na okroglo mizo z naslovom »Pripravite se na veliki pok: digitalna transformacija računovodskih storitev«. Okrogla miza bo potekala v četrtek, 6. 10. 2016, ob 15:30 v Kongresnem centru Thermana Laško, v okviru 18. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev.

Na okrogli mizo bodo o digitalizaciji poslovanja računovodskih servisov ter posledično več kot 90 % slovenskih podjetij razpravljali:

• Aleksander Štefanac, predsednik Zbornice računovodskih servisov
  • Igor Zorko, podpredsednik GZS, predsednik Združenja za informatiko in telekomunikacije pri GZS
  • dr. Marjan Odar, direktor Slovenskega inštituta za revizijo
  • Ksenija Prosen, članica Upravnega odbora Zbornice računovodskih servisov
  • mag. Marko Bohar, samostojni svetovalec Zbornice elektronske in elektroindustrije
  • Pogovor bo vodil Neven Škrokov, član Upravnega odbora Zbornice računovodskih servisov.

Novi poslovni in nakupni modeli, ki jih omogoča digitalizacija v družbi in gospodarstvu, že vplivajo na poslovanje podjetij in posledično na pričakovanja, ki jih imajo do svojih izvajalcev računovodskih storitev. Okrogla miza bo obravnavala digitalizacijo pri izvajalcih računovodskih storitev, ki bo že v bližnji prihodnosti omogočila doseganje nove ravni sodelovanja in učinkovitosti in predvsem razvoj novih storitev, temelječih na znanju in podatkih.

Udeležba za predstavnike medijev je brezplačna!

Za več informacij glede okrogle mize ter organizacijo intervjujev z govorci se lahko obrnete na:
Polonca Podgoršek, direktorica GZS - Zbornica računovodskih servisov
telefon: 01 5898 316,