Arhiv: Vabilo na 22. Kongres izvajalcev računovodskih storitev

Vabimo vas, da se nam pridružite na 22. Kongresu izvajalcev računovodskih storitev, ki bo 8. in 9. oktobra potekal v kongresnem centru Thermana Laško.

Letošnje leto je leto preizkušenj in izzivov, zato bo tudi kongres potekal pod geslom 'Strokovno čez spremembe'. Verjamemo namreč, da je strokovnost odločilnega pomena pri premagovanju ovir, s katerimi se soočamo. Tudi letos smo pripravili program, ki bo obogatil vaše znanje, kot predavatelje pa bomo gostili strokovnjake z najrazličnejših področij, ki so pomembna za našo dejavnost. Ob upoštevanju ukrepov za varnost vseh udeležencev kongresa bomo poskrbeli tudi za zabavo in druženje.

22. Kongres izvajalcev računovodskih storitev bo v četrtek, 8. oktobra, ob 9.30 uri s pozdravnim govorom otvoril g. Aleksander Štefanac, predsednik Zbornice računovodskih servisov.

Program kongresa je v celoti objavljen na naši spletni strani:

Predstavniki medijev se lahko kongresa udeležijo brezplačno.

Za več informacij o kongresu in organizacijo intervjujev s predavatelji se obrnite na:

Polonca Podgoršek, direktorica GZS - Zbornica računovodskih servisov

Vljudno vabljeni!

Polonca Podgoršek                                                                      Aleksander Štefanac
direktorica ZRS                                                                              predsednik GZS