Arhiv: Vabljeni na 12. Kongres računovodskih servisov in Zbor članov ZRS

12. Kongres računovodskih servisov in Zbor članov Zbornice računovodskih servisov bo potekal od 13. do 15. oktobra 2010 v kongresnem centru Portus, Hotel Slovenija, Portorož.

Kongres je že dvanajstič zapored znova priložnost za izmenjavo mnenj in izkušenj v prijetnem in stimulativnem okolju, ki omogoča tudi družabno srečanje kolegov. Kongres ponuja priložnost za izobraževanje in usposabljanje ob široki paleti aktualnih strokovnih vsebin, ki jih bodo tudi letos udeležencem podajali priznani domači predavatelji. Tovrstno srečanje omogoča neposredno komunikacijo med udeleženci in vplivnimi ter izkušenimi strokovnjaki s področja računovodske panoge in z njo povezanimi dejavnostmi. Nove poslovne vezi in poznanstva so že mnogokrat prispevala k hitrejšemu reševanju strokovnih vprašanj ali zapletov pri vsakdanjem delu. Verjamemo, da bo tako tudi letos.

Za koga:
Kongres je namenjen tako računovodjem in drugim strokovnim sodelavcem v računovodskih servisih kot tudi zaposlenim v računovodskih oddelkih podjetij. Strokovno izpopolnjevanje je danes nepogrešljivo za učinkovito in pravilno izvajanje računovodskih opravil.

Predavanja:
Za vas bodo predavali izkušeni slovenski strokovnjaki in predstavniki institucij:

• izr. prof. dr. Stanko Koželj, Zveza računovodij, finančnikov in revizorjev Slovenije
  • Mateja Stopar, Generalni davčni urad, DURS
  • mag. Samo Javornik, član uprave Triglav DZU d.o.o.
  • Tomaž Glažar, Sotočje d.o.o.
  • mag. Damijan Špes, Bilans trade d.o.o.
  • Mateja Vraničar, državna sekretarka, Ministrstvo za finance
  • Franja Žokalj, davčna inšpektorica, Generalni davčni urad, DURS
  • Damjana Košir, generalna direktorica Direktorata za zaposlovanje; Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve
  • Peter Pogačar, generalni direktor Direktorata za delovna razmerja, Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve
  • dr. Aleksander Zadel, Inštitut C.A.R.

Program kongresa je voljo na spletni strani: http://kongres-zrs.gzs.si/slo/program

Kotizacija:

• ZBOR ČLANOV ZRS (13. oktober): 45,00 € + DDV
  • 12. KONGRES RAČUNOVODSKIH SERVISOV (14. in 15. oktober): od 225,00 € + DDV

Rok za prijave: 6. oktober 2010

Prijave:

Informacije:
Tajništvo ZRS
ga. Tanja Malič,
kjer smo vam na voljo vsak delovnik od 8.00 do 16.00 ure.